Ogłoszenia – 2 niedziela Wielkiego Postu – 2018-02-25

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 2 niedziela Wielkiego Postu – 2018-02-25

• Dzisiaj przed kaplicą są zbierane ofiary do puszek na misje.
  • W naszej parafii rozpoczynamy II edycję kursu Alfa dla młodzieży. Zapraszamy uczniów gimnazjów, szkół średnich i studentów. Pierwsze spotkanie odbędzie się jutro o godz. 17.30.
  • W tym tygodniu
    pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Po mszy o godz. 18.00 nabożeństwo Godziny Świętej.
    pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po mszy o godz. 7.00 i 18.00.
    pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o godz. 17.00.
  • Za tydzień w niedzielę o 18:00 Msza z modlitwą o uzdrowienie.
  • Przypominamy, że w czasie Wielkiego Postu w dni powszednie oprócz piątków, w godzinach od 15.00 do 18.00 jest wystawiany Najświętszy Sakrament. Adorację rozpoczynamy od wspólnego odmówienia Koronki do Miłosierdzia Bożego. Natomiast w piątki wystawienie trwa od wieczornej mszy św. do godz. 20.00. W tym czasie jest też możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania.
    Droga krzyżowa w piątki dla dzieci o 16:30, a dla dorosłych o 17:15.
    Nieszpory we środę po Mszy wieczornej, w niedzielę po Mszy o 9:00.
    Godzinki ku czci NMP w niedzielę o 8:30.