Ogłoszenia 2 Niedziela Adwentu – 2016-12-04

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia 2 Niedziela Adwentu – 2016-12-04

• 8 grudnia obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 7.00, 16.30 i 18.00. Taca przeznaczona na potrzeby duszpasterstwa dzieci i młodzieży w naszej parafii. Jest to Dzień Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do modlitwy w ciągu dnia przed Najświętszym Sakramentem.
  • Rekolekcje Adwentowe odbędą się w dniach 9, 10 i 11 grudnia. W piątek i sobotę msze św. o godz. 7.00, 16.30 i 18.00.
  • Odwiedziny chorych odbędą się w przyszłą środę, 13 grudnia o godz. 9.00 i 16.00. Zapisy przyjmujemy w kancelarii.
  • W przyszłą niedzielę po mszy o godz. 9.00 odbędzie się spotkanie młodzieży gimnazjalnej klas I, II i III przygotowujące do sakramentu bierzmowania.
  • W przyszłą niedzielę w czasie mszy o godz. 12.30 zostaną poświęcone medaliki dzieciom przygotowującym się do I Komunii świętej.
  • W Adwencie w dni powszednie od godz. 17.00 będzie wystawiany Najświętszy Sakrament. Zachęcamy do adoracji.
  • W Adwencie w każdy piątek po wieczornej mszy św. do godz. 20.00 będzie możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu oraz skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  • Opłatki są rozprowadzane przed ołtarzem. Złożone za nie ofiary będą przeznaczone na budowę kościoła.
  • Przed kaplicą można nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom oraz nowy numer pisma „Drogi Miłosierdzia”.