Nowe Życie w parafii św. Jadwigi

Informacja pobrana z chcejezusa – Nowe Życie w parafii św. Jadwigi

Chwała Panu za 44 serca, rozpalone darem Nowego Życia w Parafii św. Jadwigi w Białymstoku (20-22.10.2017)!
Był to czas łaski, mocy i Bożego działania.
Zachęcamy do przeczytania świadectw.

Na tym kursie Jezus zdjął kamień z mego serca. Jezus uwolnił mnie od grzechów, które nie pozwalały mi w pełni kochać Boga i żyć Jego miłością. Jezus zabrał mi z serca strach i obawę, że jestem do niczego, że nie zasługuję na miłość. Tego już nie ma. Jezus mnie z tego uzdrowił. Dziękuję Ci Jezu za wszystkich ludzi, których postawiłeś na mojej drodze podczas tych rekolekcji. Amen.
Elżbieta, 36l.

Na tym kursie Jezus utwierdził mnie w przekonaniu o słowie: „Nie wyście mnie wybrali, ale Ja was wybrałem”. To nie ja szukałam Boga – On pierwszy mnie odnalazł i przyciągnął do siebie. Mogłam wyznać,że Jezus jest moim Panem. On mnie kocha pomimo mojej słabości. Dziękuję Bogu szczególnie za dar przeproszenia i przebaczenia osobie, z którą nie zdążyłam się pojednać.
Katarzyna, 40l

Na tym kursie Jezus wyciągnął do mnie rękę, zaprosił do wspólnego życia z Nim. Pozwolił mi wrócić.
Kinga, 23l.

Na tym kursie Jezus pokazał mi,że nie muszę niczym zasługiwać na Jego miłość. Jest ona bezwarunkowa i pełna, zawsze i wszędzie. Pokazał mi też,że jest obecny przy mnie w każdym czasie i każdym miejscu. Muszę się się tylko na Niego otworzyć, otworzyć na oścież swe serce i pozwolić Mu wejść. Pozwolić Mu być Panem całego życia. Cieszę się,że tu jestem.
Urszula, 31l.

Jezus jest wielki. Na tym kursie mnie umocnił, pokazał jak bardzo mnie kocha. Napełnił mnie Duchem Świętym. Jezu ufam Tobie i wielbię Ciebie. Jesteś moją Miłością.
Joanna, 42l

Na tym kursie Jezus dotknął mego serca. Oczyścił je. Przemienił. Przemienił swoją Miłością. Dał mi pragnienie, aby Go chwalić i uwielbiać. Pragnę na codzień chodzić w Jego obecności i chwale. Pragnę być świadectwem, świadkiem Jego Królestwa.
On jest moją mocą. Tylko On jest jedyną Drogą, którą można i warto kroczyć.
Jezus jest Panem!
Dorota, 40l

Na tym kursie Jezus dał mi dowód Swojej obecności, bliskości. Pokazał mi jak jeszcze dużo muszę wykonać w moim najblizszym otoczeniu.Teraz to, co usłyszałam chcę zanieść do domu, do moich najbliższych, oni również potrzebują Jezusa. Pokazał mi jak bardzo potrzebna mi jest moja wspólnota, a ja jestem potrzebna im. Jestem pewna,że Jezus jest moim jedynym Panem.
Marzena, 42l.