Nowe Życie – Hermanówka

Informacja pobrana z chcejezusa – Nowe Życie – Hermanówka

W miniony weekend (17-19.11) Bóg wyprowadził na wysoką górę serca uczestników i posługujących na Kursie Nowe Życie. Wyprowadził po to, aby umacniać, uzdrawiać, dać nowe skrzydła. Czas spędzony w Hermanówce, był żywym znakiem obecności Chrystusa. Zapraszamy do przeczytania tego, co Pan w tym czasie czynił.

Na kursie Nowe Życie Pan Jezus na nowo pozwolił mi odkryć RADOŚĆ ŻYCIA, którą od jakiegoś czasu zagubiłem i szukałem jej bezowocnie. Oczywiście posłużył się do tego osobami – widać, że skutecznie. Chwała Panu!
Zbyszek, lat 40

Na kursie Nowe Życie Bóg uświadomił mi jak wielka jest Jego miłość wobec mnie. Kim dla Niego jestem. Wracając do codzienności wiem, że Jezus jest zawsze ze mną. On chce być obecny w każdym aspekcie życia a najbardziej w tych dla mnie trudnych. Mam świadomość, że z Jezusem jestem w stanie zaradzić wszystkim problemom. Nawet tym, które wydają się dla mnie całkowicie beznadziejne. Jezus może wszystko i dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczy się na niego otworzyć i Mu zaufać. Chwała Panu!
Artur, lat 30

Piątek. Pierwsza konferencja – ja interesuję się wystąpieniami publicznymi i jestem pewien, że ta konferencja- te wystąpienie nie było tylko ludzkim. Trafiło do mnie, że jestem kochany przez Jezusa. Płakałem niejednokrotnie. Czułem, że jestem we właściwym miejscu o właściwym czasie. Jezus kocha mnie i ja będę robił wszystko, aby odwzajemnić to uczucie.
Daniel, lat 32

Na kursie Nowe Życie Bóg dał mi poczucie bezpieczeństwa i miłości i wewnętrzny spokój. Rozświetlił mi moje problemy i wskazał drogę którą mam iść. Pokazał, że nie jestem sama ze swoimi problemami. Rozbudził chęć trwania przy Jezusie Chrystusie i chęć do poszukiwania swojej wspólnoty. Utwierdził mnie, że będzie mnie kochał z całym moim grzechem i cały czas będzie przy mnie i będzie mnie wspierał.
Emilia, lat 29

Na kursie Nowe Życie Bóg pozwolił mi doświadczyć tego, że oddał za mnie życie swoje. Pan umarł za mój grzech. Przypomniał mi w ten sposób, jak nieskończoną wartość mam dla Niego. Przez Ducha Świętego umocnił mnie w wierze. Chwała Tobie Panie!
Łukasz, lat 30

Na kursie Nowe Życie doświadczyłem pogłębienia wiary. Zostało mi wytłumaczone kto i dlaczego da mi siłę do dalszej egzystencji. Wiem kto wypalił zło i zwątpienie z mego serca żywym ogniem. Wiem kto i dlaczego daje mi miłość i moc którymi mogę się dzielić ze swoją żoną i dziećmi.
Wojtek, lat 37

Na kursie Nowe Życie doświadczyłem obecności Jezusa. Zrozumiałem, że jestem jego synem, że jestem tak samo ważnym elementem „całej układanki”. Dziękuję Jezu Tobie za Twą miłość i to, że mogłem tu być! Dzięki Tobie odnalazłem samego siebie.
Sebastian, lat 23

Na kursie Nowe Życie Pan Bóg pokazał mi, że nieważne jak głęboko tkwisz w grzechu, jak daleko jesteś od Boga – zawsze możesz wrócić, jak syn marnotrawny do swojego Ojca – tak wielka jest miłość Pana. Chwała Mu!
Emilia, lat 21