Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – NIEDZIELA W OKTAWIE NARODZENIA PAŃSKIEGO ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY – JEZUSA, MARYI I JÓZEFA 27grudnia 2015r.

1/ Dziś po każdej Mszy św. obrzęd błogosławienia wina.

2/ Dziękuję wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie naszej świątyni na Uroczystość Bożego Narodzenia.

3/ Nabożeństwo dziękczynne za łaski minionego roku w czwartek 31 grudnia 2015r. o godzinie 18.00. Zapraszam.

4/ Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki w Nowy Rok – 1 stycznia. Msze św. w kościele   o godz. 8.00, 10.00 i 18.00. KKK poucza, że jest to Uroczystość obowiązująca. Nabożeństwo wynagradzające NSPJ po Mszy św. o godz. 8.00.

5/ Pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszam młodzież gimnazjalną z klas III.

6/ Ofiarodawcom dziękuję za „Dar serca” przekazany na potrzeby naszej parafii w postaci 1% podatku. Bóg zapłać.

7/ Orszak Trzech Króli w Białymstoku odbędzie się dnia 6 stycznia 2016r., w Uroczystość Objawienia Pańskiego. Rozpoczęcie o godz. 12.00 na dziedzińcu Pałacu Branickich. Po zakończeniu Orszaku będzie możliwość uczestnictwa we Mszy Świętej w Katedrze o godz. 14.00, celebrowanej przez Księdza Arcybiskupa Edwarda Ozorowskiego.

8/ „Kolęda” w parafii rozpocznie się 4 stycznia od godz. 16.30. Proszę rodziny, które w tym roku zamieszkały na terenie parafii, a mają życzenie przyjąć kapłana po kolędzie o zgłoszenie się w kancelarii.

9/ W związku z wizytą duszpasterską od 4 stycznia Msze św. w naszym kościele odprawiane będą o godz. 8.00.

10/ Po raz kolejny organizowany jest Parafialny Bal Karnawałowy. Odbędzie się on 16 stycznia 2016 r. w restauracji Savilla przy ul. Kleberga. Serdecznie zachęcam do udziału.