NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 7 stycznia 2018r

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 7 stycznia 2018r

1/ Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Intencja dla KŻR – za rodziny z naszej parafii o umocnienie w wierze, a zagubionym o odnalezienie drogi do Pana Boga.

2/ Zapraszamy do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę.

3/ Spotkanie formacyjne rodziców i dzieci z klas III w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30

4/ W przyszłą niedzielę ofiary na tacę przeznaczone będą na pokrycie kosztów związanych z pracami w budynku plebanii.

5/ Przypominamy, że Msze św. w styczniu od poniedziałku do soboty (włącznie) celebrowane są o godz. 8.00. Zapraszamy.

6/ Za wszelki przejaw troski o nasz kościół, serdecznie dziękuję i proszę Was o dalsze wsparcie duchowe i materialne. Z ofiar, które złożycie przy okazji kolędy planowane jest utwardzenie terenu przy naszym kościele.

KOLĘDA 2018 r.        Od godz. 16.30

8 stycznia   (poniedziałek)