Kurs Jan – Hermanówka

Informacja pobrana z chcejezusa – Kurs Jan – Hermanówka

❤❤❤W dniach 27-31.12.2017r w Hermanówce 36 serc podczas kursu Jan odkrywało jak stać się prawdziwym uczniem Jezusa! 🔥🔥🔥
🚜🚜🚜Na pierwszym zdjęciu pokazujemy, że pozwoliliśmy na to, by przejechał po nas Boży „walec” (ale to taki, który oczyszcza i uzdrawia).
😇😇😇Na ostatnim widać jak nam smutno, że Kurs Jan tak szybko się skończył.
Chwała Panu za ten niezwykły czas.
Oto kilka świadectw z kursu:

Na kursie Jan Jezus pokazał mi jak powinien żyć jego uczeń. Bardzo dotknął mojego serca i upomniał się o moja modlitwę osobistą. To z Jego Słowa, z Jego Obecności mam czerpać. Zobaczyłam też jak ważna jest równowaga w moich relacjach, w tym co robię na co dzień. On jest najlepszym Nauczycielem i formuje moje serce, abym mogła stawać się Jego uczniem. Chwała Panu!
Karolina, 18lat

Na kursie Jan, Jezus pokazał mi jak ważne jest to, żeby dzielić się Nim z innymi, że nie mogę swoich doświadczeń Jezusa zachowywać tylko dla siebie. Dał mi usłyszeć i na nowo rozpalił pewność, że On jest obok, jest wśród ludzi i chce się o nich troszczyć jak najlepszy Tatuś. Nie zrażają Go moje niedoskonałości, bo kocha mnie niepojętą po ludzku miłością. Zawsze na mnie czeka. Uświadomił mi, że zawsze powinnam starać się Go dostrzec w drugim człowieku.
Chwała Panu!
Iga, 26 lat

Na kursie Jan Jezus upomniał się o moją modlitwę osobistą. Przekonywał moje serce, że to właśnie poprzez spędzanie z Nim czasu, wpatrywanie się w Niego mogę czerpać siły do życia w zgodzie z Ewangelią, do bycia Jego prawdziwym uczniem. Jezus wlał w moje serce pragnienie dzielenia się Nim z innymi i przyprowadzania innych do Boga. Chwała Panu!
Magda, 30 lat

Na kursie Jan Jezus, mój Nauczyciel pokazał mi jak mam się formować jako Jego uczeń, na co mam zwrócić uwag. Pokazał mi, że mimo trudności, które są i będą, idąc z Nim mogę być szczęśliwy. Chwała Panu!
Robert, 31 lat

Na kursie Jan Jezus pokazał mi relacje, które wymagają oczyszczenia. Oczyszczenie dokonało się w konkretnych decyzjach od których wcześniej uciekałam. Ten kurs ukazał mi co jest moją prawdziwą wartością w życiu, pokazując prawdę, która jest trudna. Myślałam się, że Jezus jest w centrum mego życia, ale tak naprawdę całą ufność pokładałam w czymś innym. Kurs Jan jest kursem, który daje prawdę i zachęca do podejmowania decyzji od których często uciekamy.
Chwała Panu!
Paulina 27 lat

Na kursie Jan mój Nauczyciel Jezus bardzo głęboko dotknął mojego serca. Od momentu przyjazdu w moim sercu zapanował smutek, ale Pan szybko mnie oczyścił. Jezus pokazał mi ile fałszu i egoizmu było w moim życiu, pozornie skoncentrowanym na Nim. Przyszedł z mocą i radością. Krok po kroku Pan przeprowadził mnie po drodze oczyszczenia, odkrywania prawdy o sobie samej. Jezus przyjął moje słabości, moje ziemskie plany na przyszłość. Uformował ze mnie prawdziwego ucznia. Z kursu wyjeżdżam z pragnieniem ciągłego uczenia się, poznawania Mojego Jedynego Nauczyciela – Jezusa, a także pozostawania w ciągłej gotowości do kształtowania nowych uczniów. Moje oczy pozostają szeroko otwarte.
Chwała Panu,
Emilka, 28 lat