Kolejna Eureka w par. Św Stanisława

Informacja pobrana z chcejezusa – Kolejna Eureka w par. Św Stanisława

eureka-stanislaw-1

Eureka! 🙂 Dziś młodzież z parafii Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Białymstoku zakończyła kurs Eureka. 41 młodych osób, przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania, z radością odkrywało dobroć Pana Boga. Chwała Panu za każde serce dotknięte i przemienione Jego miłością!
Oto kilka świadectw i zdjęć z kursu:

Moją eureką jest Jezus. Zrozumiałam, że zawsze jest ze mną, chce dla mnie dobrze i jest moim Przyjacielem. Moją eureką stał się też Duch Święty. Wierzę w to, że jest przy mnie i zawsze pomoże mi w potrzebie. Zrozumiałam czego potrzeba do pełni szczęścia.
Julka, 15 lat

Moją eureką jest głębsze poznanie Boga oraz Ducha Świętego. Nie postrzegałam Ducha Świętego jako tak ważnej Osoby. Wiedziałam, że jest, ale nie wiedziałam, że tak dużo dla mnie robi, nawet w takich małych rzeczach, w codzienności. Nie chcę już wstydzić się tego, kim jestem, tego, że chodzę do Kościoła- po prostu wierzę. Już się tego nie boję 🙂
Klaudia, 15 lat

Moją eureką jest odnalezienie spokoju, którego nie mogłem zaznać żyjąc w samotności. Pan Bóg rozświetlił mi drogę.
Marcin, 17 lat

Jestem Ula. Mam 15 lat. Moją Eureką podczas tego kursu został Pan Bóg. Odkryłam, że żyje we mnie i wiem, że chce dla mnie jak najlepiej. Bóg kocha mnie i podczas kursu pokazywał to wiele razy. Chcę żeby kroczył ze mną przez życie.
Ula, 15 lat

Podczas rekolekcji bardzo, ale to bardzo mocno doświadczyłem Boga oraz Ducha Świętego. Nie chcę już trwać w grzechu, chcę żyć z Bogiem. Już podczas pierwszego dnia zacząłem być bardzo szczęśliwy. Otworzyłem się na Pana Boga, na Ducha Świętego. Czuję, że moje życie zmienia się- zmienia się na wspólne życie z Panem Bogiem. Moją eureką jest Pan Bóg! Dziękuję za wszystko.
Bartek, 15 lat

Na kursie udało mi się spojrzeć na Boga w inny sposób. Ten czas pomógł mi bardziej poznać Boga. Moją eureką jest zaufanie do Boga. Myślę, że moje podejście do całej wspólnoty Kościoła diametralnie się zmieniło, na lepsze. 🙂
Julia, 15 lat

Moją eureką, podczas tego kursu było spotkanie Pana Boga. Jego obecność szczególnie doświadczyłam w sobotę na Mszy Świętej i po spowiedzi.
Emilia, 15 lat

Chwała Panu!