IX NIEDZIELA ZWYKŁA 3 czerwca 2018r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – IX NIEDZIELA ZWYKŁA 3 czerwca 2018r.

1/ Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Intencja dla KŻR – modlitwa o pokój na świecie.

2/ Dziś zbiórka ofiar do puszek na KUL i Centrum Pastoralno – Katechetyczne w Białymstoku

3/ Bóg zapłać za przygotowanie i dekorację Ołtarzy na Boże Ciało i udział w procesji eucharystycznej.

4/ Trwa Oktawa Bożego Ciała. Zapraszamy do udziału w Nieszporach Eucharystycznych i w procesji.

5/ W czwartek zakończenie Oktawy. Błogosławieństwo dzieci i poświęcenie „wianuszków”.

6/ Uroczystość NSPJ w piątek – 8 czerwca. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

7/ Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP – 9 czerwca.

8/ Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby parafii – 4800zł.

9/ Zapraszam chętne osoby do sprzątania kościoła.

10/ W niedzielę, 10 czerwca br., przypada I rocznica święceń biskupich oraz ingresu do Katedry białostockiej Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Tadeusza Wojdy. Msza św. pod przewodnictwem Arcybiskupa Metropolity będzie sprawowana o godz. 11.00 w Katedrze białostockiej. Zapraszam do modlitwy w intencji naszego Arcypasterza.