IV NIEDZIELA ZWYKŁA 3 lutego 2019r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – IV NIEDZIELA ZWYKŁA 3 lutego 2019r.

1/ Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Intencja dla KŻR – o dobre i liczne powołania do życia kapłańskiego i zakonnego.
2/ Dziś po każdej Mszy św. błogosławieństwo świecami i modlitwa za wstawiennictwem św. Błażeja, aby Pan Bóg zachował nas od chorób gardła i wszelkiego innego zła.
3/ Integracyjny wyjazd dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych na kulig, dziś o godz. 13.45
4/ Wspomnienie św. Agaty – 5 lutego. Obrzęd błogosławieństwa chleba i wody po Mszy św. o godz. 6.30 i 18.00.
5/ Dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne w pierwszy czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
6/ Dziękuję za sprzątnięcie kościoła w dniu wczorajszym. Zapraszam chętne osoby do tej posługi w najbliższą sobotę.
7/ Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby kościoła i kapłanowi podczas wizyty duszpasterskiej.
8/ Spotkanie formacyjne rodziców i dzieci z klas III przed Pierwszą Komunią św. w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30
9/ Spotkanie kandydatów na ministranta za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30.
10/ W przyszłą niedzielę taca na AWSD w Białymstoku.
11/ Jutro i we wtorek tzw.”Kolęda” o umówionymi rodzinami od godz. 16.00