IV NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 12 maja 2019r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – IV NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 12 maja 2019r.

1/ Dziś niedziela Dobrego Pasterza. Módlmy się o dobre powołania kapłańskie i zakonne. Ofiary na tacę na AWSD w Białymstoku.
2/ Jutro liturgiczne wspomnienie MB Fatimskiej. Podczas nabożeństwa majowego będziemy przepraszali Pana Boga za bluźnierstwa i znieważenie wizerunku MB Częstochowskiej. Proszę, abyśmy licznie przybyli na nabożeństwo.
3/ Dziękuję paniom z KŻR pw. św. Małgorzaty za sprzątnięcie kościoła.
4/ Dziękuję panu Jackowi Słomińskiemu za pomoc w koszeniu trawy.
5/ Spowiedź dzieci przed Pierwszą Komunią w piątek o godz. 17.00.
6/ W przyszłą niedzielę w o godz. 11.30 Uroczystość I Komunii św. Serdeczna prośba, aby nasi parafianie w tym dniu, o ile to jest możliwe skorzystali z Mszy św. o godz. 8.00, 10.00 i 18.00 pozostawiając do dyspozycji kościół o godz. 11.30 dzieciom, rodzinie i zaproszonym gościom.
7/ Z racji na Uroczystość Pierwszej Komunii św. w przyszłą niedzielę w naszej parafii wierni mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zachęcamy.
8/ Marsz dla życia i rodziny w Białymstoku odbędzie się w niedzielę 19 maja 2019 roku. Program: 12.30 Msza św. w kościele św. Rocha, 14.00 – początek marszu z placu przed kościołem św. Rocha. Zakończenie w Parku Planty przy fontannach.
13/ W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Janina Korbut. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.