IV Niedziela Wielkiego Postu A 26.03.2017

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – IV Niedziela Wielkiego Postu A 26.03.2017

Dzisiaj przed kościołem po każdej Mszy św. zbiórka do puszek, na rzecz najuboższych, chorych i potrzebujących,  by  pomóc im w przygotowaniu świąt Wielkanocnych . Składamy Bóg zapłać za wszelkie  ofiary .

W następną niedzielę 2 kwietnia rozpoczynamy  nasze parafialne rekolekcje wielkopostne , Msze św. wg porządku niedzielnego o godz. 7.30, 9.30 z  drogą krzyżową dla dorosłych,  11.30 z  drogą Krzyżową dla dzieci,  13,00  i 18.00,  17. 30 Gorzkie żale z nauką pasyjną.

W poniedziałek , 3 kwietnia , Msze św. z nauką rekolekcyjną i spowiedź. o godz. 7.00, 9.30   i 18.00;

W wtorek 4 kwietnia , Msze św. z nauką rekolekcyjną i spowiedź. o godz. 7.00, 9.30  i 18.00; zakończenie rekolekcji.

Kierujemy serdeczną prośbę do naszych parafian, aby w tych dniach włączyli się czynnie w nauki rekolekcyjne, skorzystali ze spowiedzi i nie odkładali tego obowiązku na ostatnie dni Wielkiego Postu.

Rekolekcje dla młodzieży w dniach  3-6 kwietnia. .

Przypominamy, że w okresie Wielkiego Postu nabożeństwa „Gorzkie Żale” są odprawiane w naszym kościele w każdą niedzielę ,w środę  i sobotę o godz. 17.30.

„Droga Krzyżowa” w każdy piątek o godz. 17.15, a dla dzieci w niedzielę po Mszy św. godz. 11.30. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach pasyjnych.

W tym tygodniu pierwsza  sobotę miesiąca,  nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP w po Mszy św. o godz. 6.30 i 18.00.

Następna niedziela jest I niedzielą miesiąca. Po mszy św. o godz. 7.30  rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu i wspólny różaniec, prowadzony przez Kółka Żywego Różańca.

Odwiedziny chorych w naszej parafii będą w piątek 7 kwietnia od godz. 10.00 i od godz. 15.00. Można zapisywać swoich chorych do spowiedzi i komunii św. wielkanocnej w zakrystii kościoła po każdej Mszy św. i w kancelarii parafialnej w godzinach otwarcia.