IV Niedziela Wielkanocna

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – IV Niedziela Wielkanocna

IV Niedziela Wielkanocna – 22.04.2018 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na nasze parafialne remonty. Taca wyniosła 7203 zł . Również dziękujemy za wszelkie indywidualne ofiary.
Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00 w salce pod plebanią spotkanie biblijne. Serdecznie zapraszamy .
23 kwietnia – Uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski.
24 kwietnia – Uroczystość św. Jerzego, Męczennika, Głównego Patrona Archidiecezji Białostockiej i Archidiecezjalnego Seminarium Duchownego w Białymstoku.
25 kwietnia – Święto św. Marka Ewangelisty.
Rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
Kwartałowe dni modlitw o powołania kapłańskie i zakonne 27, 28 i 29 kwietnia.
Pielgrzymowanie szlakiem bł. Michała Sopoćki 28 kwietnia, początek o godz. 18.00 z kościoła p.w. św. Rocha.
Tradycyjnie, jak co roku, na początku maja organizowana jest Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Krypna. Tegoroczna XXV pielgrzymka wyruszy
z Białostockiej Katedry w sobotę 5 maja o godz. 8.00. Przy naszym kościele dołączamy do pielgrzymki ok. godz. 8.45. Z naszą parafią wyruszy ks. Adam. Zapisy organizowane są na trasie pielgrzymki.
W najbliższy poniedziałek o godz. 17.30 wyjazd do Różanegostoku na wieczór uwielbienia. Zostało jeszcze parę wolnych miejsc.
W najbliższą sobotę 28 kwietnia o godz. 16.00 w salce na plebanii spotkanie KŻR oraz osób, które zapisały się na pielgrzymkę do Wąwolnicy i Kazimierza Dolnego.
1 maja zapraszamy młodzież i dzieci wraz z opiekunami na wyjazd rowerowy do parku linowego w Jeronikach. Start spod plebanii o 10.00, koszt 20 zł od dziecka, w programie wspinaczki, konkursy i ognisko.

Spotkanie przed 1 Komunią św. w następną niedzielę o godz. 11.00, czyli pół godz. przed Mszą św. z udziałem dzieci.

Rocznica 1 Komunii św. będzie 20 maja