IV NIEDZIELA ADWENTU 24 grudnia 2017r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – IV NIEDZIELA ADWENTU 24 grudnia 2017r.

1/ Dziś Wigilia Uroczystości Narodzenia Pana Jezusa. Zachowajmy przez cały dzisiejszy dzień wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Wieczerza Wigilijna powinna mieć charakter religijny.

2/ Dziś Msze św. w kościele o godz. 8.00 i 10.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 11.30 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie dzieci ze św. Mikołajem. Zapraszamy.

3/ Pasterka o północy. Pół godziny przed Pasterką zapraszam do wspólnego śpiewania kolęd. Taca z Pasterki na Fundusz Ochrony Życia.

4/ Msze św. w pierwszy i drugi dzień Uroczystości Narodzenia Pańskiego, o godz. 8.00, 10.00 i 11.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.00.

5/ Bóg zapłać księdzu Rafałowi oraz młodzieży ministranckiej i oazowej za przygotowanie żłóbka, panu Robertowi za przywiezienie choinek. KŻR pw. św. Małgorzaty za ofiarę na dekorację żłóbka.

6/ Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła w dniu wczorajszym. Zapraszam do sprzątania w najbliższą sobotę.

7/ Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu. Zakończono prace przy instalacji wodno – kanalizacyjnej. Powoli również dobiegają prace wykończeniowe na piętrze w budynku plebanii.

8/ Kolędę rozpoczniemy po Nowym Roku 3 stycznia (środa) od ul. Reytana i 4 stycznia (czwartek) ul. Kiemliczów, od godz 19.00.

9/ W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Krzysztof Słomiński. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.