III NIEDZIELA ZWYKŁA 27stycznia 2019r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – III NIEDZIELA ZWYKŁA 27stycznia 2019r.

1/ Zakończyła się wizyta duszpasterska w naszej parafii. Bóg zapłać rodzinom za okazaną życzliwość. Dziękujemy za gościnę i ofiary złożone na potrzeby kościoła i kapłanom. Rodziny, które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć kapłana podczas wizyty duszpasterskiej, a zechcą to uczynić, prosimy o kontakt. Planujemy spotkania na 4 i 5 lutego (poniedziałek i wtorek) od godz. 16.00

2/ Od jutra Msze św. w naszym kościele o godz. 6.30 i 18.00.

3/ Nabożeństwo do NSPJ w pierwszy piątek miesiąca o godz. 6.30 i 18.00. Od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i możliwość spowiedzi.

4/ Święto Ofiarowania Pańskiego – 2 lutego. Msze św. i poświęcenie gromnic o 8.00, 10.00 i 18.00. Jednocześnie jest to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego i pierwsza sobota miesiąca. Taca na zakony klauzurowe.

5/ Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła w dniu wczorajszym. W sobotę po Mszy św. zapraszam osoby dorosłe i młodzież oazową do sprzątnięcia kościoła z dekoracji świątecznych.

6/ Obrzęd poświęcenia świec i błogosławieństwo św. Błażeja – 3 lutego, po każdej Mszy św.

7/ W następną niedzielę taca na Fundusz Remontowo – Budowlany Archidiecezji Białostockiej.

8/ W przyszłą niedzielę ks. Daniel zaprasza dzieci i młodzież oraz osoby dorosłe na kulig w Kozińcach. Wyjazd sprzed kościoła o 13.45. Dojazd transportem własnym. Koszt (dzieci 30 zł., dorośli 50 zł.)