III NIEDZIELA ZWYKŁA 21stycznia 2018r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – III NIEDZIELA ZWYKŁA 21stycznia 2018r.

1/ W Kościele Powszechnym trwa Tydzień Modlitw o jedność chrześcijan.

2/ Zapraszamy w miesiącu styczniu na Msze św. poranne, każdego dnia od poniedziałku do soboty włącznie, o godz. 8.00.

3/ Zakończyły się prace na piętrze plebanii. Bóg zapłać za pomoc duchową i materialną. Proszę przyjąć słowa wdzięczności za przekazanie 1% podatku na rzecz naszej parafii.     Prosimy o ten dar serca również w tym roku. Przekazując 1% nie zapomnijmy dopisać „Św. Krzysztof”. Ulotki z informacjami znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła.

4/ Parafialna Pielgrzymka samolotowa do Gruzji z Biurem Pielgrzymkowym PAX. Planowana data 18 -25 sierpnia 2018r. Koszt 3790 zł. plus 65 USD. Informacje w gablocie. Zapraszam do wspólnego pielgrzymowania.

Kolęda:

22 stycznia (poniedziałek)   Osowicze

23 stycznia (wtorek)        Sielachowskie

Początek od godz. 16.30

1. Bóg zapłać za ofiary złożone podczas kolędy na potrzeby kościoła oraz kapłanowi.
  2. Rodziny, które z różnych przyczyn nie przyjęły kapłana „po kolędzie”, a mają takie życzenie, prosimy o kontakt.

„ Babcia to najlepszy specjalista od okazywania zainteresowania swoim wnukom”.

Anna Szczepańska

„Dziadkowie i wnuki tworzą krąg najlepszego porozumienia”

Dona Rose