III Niedziela Wielkiego Postu 28.02.2016

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – III Niedziela Wielkiego Postu 28.02.2016

Cytat tygodnia:
Oto przez swoją zatwardziałość i serce nieskłonne do nawrócenia skarbisz sobie gniew na dzień gniewu i objawienia się sprawiedliwego sądu Boga, który odda każdemu według uczynków jego: tym, którzy przez wytrwałość w dobrych uczynkach szukają chwały, czci i nieśmiertelności – życie wieczne; tym zaś, którzy są przekorni, za prawdą pójść nie chcą, a oddają się nieprawości – gniew i oburzenie. [Rz 2,5-8]

III Niedziela Wielkiego Postu
28 luty  2016

W piątek, 4 marca przypada uroczystość św. Kazimierza, królewicza, głównego patrona Archidiecezji Białostockiej i Domu Misyjnego św. Kazimierza w Kleosinie. Msze święte o 7 rano i wieczorem o 18:00 Msza święta odpustowa w Domu Zakonnym o 12:00 w południe. Zapraszamy!

W dniach 6 do 7 marca, (niedziela i poniedziałek) odbędzie się Wizytacja Kanoniczna naszej parafii. Przeprowadzi ją ks. bp Henryk Ciereszko. Plan wizytacji jest zamieszczony w gablotce i na stronie internetowej parafii.