III Niedziela Wielkiego Postu 24 marzec 2019

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – III Niedziela Wielkiego Postu 24 marzec 2019

Cytat tygodnia:
Nasza dusza powinna być jak czysta szyba, przez którą można zobaczyć Boga. Kurz i brud często ją plamią. Bóg chce i pomoże nam usunąć kurz i brud, jeśli pozwolimy Mu to zrobić.
[św. Teresa z Kalkuty]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Wielkiego Postu 24 marzec 2019

• Czas Wielkiego Postu to czas większej modlitwy, pokuty a także troski o ubogich. W naszym kościele jest wystawiona skarbonka do której można wrzucać datki dla uboższych od nas parafian. Zachęcamy do hojności.
  • 24.03.2019 po Mszy św. o 12:00 Próba Generalna Kandydatów do Bierzmowania wraz ze Świadkami
  • Rekolekcje wielkopostne w naszym kościele będą w dniach:
    28, 29 marzec (czwartek i piątek) dzieci i młodzież
    29,30,31 marzec (piątek, sobota, niedziela) dorośli. Rekolekcje wygłosi o. Wojciech Sugier OFMCap Bardzo gorąco zachęcamy do skorzystania z sakramentu spowiedzi w czasie rekolekcji!