III Niedziela Wielkanocna – 15.04.2018 r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – III Niedziela Wielkanocna – 15.04.2018 r.

W następną niedzielę, 22 kwietnia będą zbierane ofiary na tacę na potrzeby Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku.

W sobotę o godz. 9 w naszej świątyni będzie miała miejsce pierwsza sakramentalna spowiedź dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii Świętej. Spowiedź próbna będzie w piątek po Mszy św. o godz. 18.

Są już karty na letnie rekolekcje oazowe, prosimy odbierać je u ks. Adama. Spotkania oazy w piątek po Mszy św. o godz. 18, zapraszamy !!!

Ks. Adam będzie prowadził rekolekcje oazowe Dzieci Bożych w drugiej połowie lipca w Knyszynie. Osoby zainteresowane od 3 do 5 klasy szkoły podstawowej proszę zgłaszać się po karty.

W następną niedzielę o godz. 19 zapraszamy na kolejne Spotkanie Biblijne do salki przy plebanii. Uwaga !!! Tym razem będziemy odpowiadać na różne pytania, które mamy  w związku z Pismem Świętym.

W poniedziałek 23 kwietnia zapraszamy na Mszę św. i  wieczór uwielbienia do Sanktuarium w Różanymstoku. Wyjazd o godz. 17.30, powrót ok. 22, koszt 15 zł, zapisy w kancelarii i zakrystii.

Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Lichenia, bardzo prosimy o uzupełnienie danych i wpłatę pieniędzy.

I spowiedź dzieci przed I Komunią Świętą w sobotę 21.04 o godz. 9.00.