II NIEDZIELA ZWYKŁA 20 stycznia 2019 r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – II NIEDZIELA ZWYKŁA 20 stycznia 2019 r.

1/ Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

2/ W miesiącu styczniu na Msze św. poranne, każdego dnia od poniedziałku do piątku o godz. 6.30. W soboty o godz. 18.00. Zapraszamy.

3/ Stowarzyszenie „Kieruj się Dobrem” działające przy naszej parafii zostało wpisane na listę organizacji pożytku publicznego. 1% będziemy zbierali na konto naszego parafialnego stowarzyszenia „Kieruj się Dobrem”. Ulotki z numerem konta bankowego i numerem KRS zostawimy w domach podczas kolędy i są również wyłożone na stoliku w kościele.

4/ Sakrament Bierzmowania naszej młodzieży z klas III Gimnazjum oraz VIII Szkoły Podstawowej zostanie udzielony 5 kwietnia 2019 roku o godz. 18.00. Sakramentu udzieli J.E. Ks. Abp Tadeusz Wojda, Metropolita Białostocki.

5/ Dziękuję mężczyznom za pomoc przy odśnieżaniu parkingu i chodników wokół świątyni i plebanii.

6/ Zapraszam do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 9.00.

7/ „Jak rozmawiać z dziećmi?”. Spotkanie z p. Jackiem Pulikowskim (specjalistą w tematyce wychowania i rodziny) odbędzie się w parafii pw. św. Kazimierza Królewicza w Białymstoku 25 stycznia 2019 roku o godz. 19.00. Szczegóły na plakacie.

8/ Bóg zapłać rodzinom z naszej parafii za okazywaną życzliwość podczas wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy za gościnę i ofiary złożone na potrzeby kościoła i kapłanom.