Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – II NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO czyli MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 23 kwietnia 2017r.

1/ Dziś Święto Miłosierdzia Bożego. Pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku wyruszy w dniu dzisiejszym, o godz. 13.00 z parafii MB Królowej Rodzin (os. Bacieczki).

2/ Dziękuję rodzicom i młodzieży za sprzątnięcie kościoła i zakupione księgi liturgiczne, jako Dar Ołtarza z okazji przyjętego Sakramentu Bierzmowania.

3/ Dziękujemy dzieciom za przyniesione do kościoła skarbonki z „Jałmużną Wielkopostną”.

4/ Uroczystość św. Jerzego, Męczennika, Głównego Patrona Archidiecezji Białostockiej i AWSD w Białymstoku – 24 kwietnia

5/ Święto św. Marka Ewangelisty – 25 kwietnia

6/ Uroczystość św. Wojciecha BiM, Głównego Patrona Polski – 26 kwietnia

7/ Za tydzień 30 kwietnia obchodzić będziemy Ogólnopolską Niedzielę Modlitw za Kierowców. Po Mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie motorów i rowerów