Emaus – Białystok

Informacja pobrana z chcejezusa – Emaus – Białystok

Podczas minionego weekendu w parafii pw. NMP Matki Kościoła w Białymstoku 28 serc zapłonęło miłością do Słowa Bożego, a także mogło doświadczyć Jego wielkiej mocy.

Oto kilka świadectw:

Na tym kursie Jezus Słowo pozwolił mi odkryć się na nowo. Idąc tu spodziewałam się dogłębnej analizy Pisma Świętego, szkolnego uczenia z czego składa się Biblia. Jednak Jezus Słowo objawił się w nieoczekiwany sposób poprzez doświadczenie.

Katarzyna, 38 lat

Na tym kursie przekonałem się, że Pismo Święte to Żywe Słowo, które może być drogowskazem na dalsze moje życie w wędrówce do Nieba. Jest to Słowo Żywe, które ma moc i siłę, aby przemieniać i prowadzić, jak GPS i nigdy nie zawiedzie.

Marek, 55 lat

Na kursie Emaus Jezus Słowo zachęcił mnie do poznawania Jego z jeszcze większym zaangażowaniem. Pociągnął moje serce do czytania Biblii codziennie i minimum przez 20 minut. Moje serce płonie miłością do Słowa. Jezus Słowo zachwycił mnie sobą i pokazał, że jestem Jego Słowem okryta, ukochana, podnoszona, wzmocniona. Amen.

Basia, 53 lata

Na kursie Emaus Jezus- Słowo przypomniał mi ważność Swojego Słowa. Pokazał jak istotną rolę odgrywa w życiu chrześcijanina. Dowiedziałem się jak ważne jest, aby żyć Słowem na co dzień. Chwała Panu!

Sebastian, 29 lat

Na tym kursie otrzymałam dar dogłębnego rozmienienia Pisma Świętego – Słowa Jezusa Chrystusa, który mnie kocha, mówi do mnie, a ja bardzo pragnę Go rozumieć i słuchać. Moja Miłość i Ocalenie.

Maria, 71 lat

Na tym kursie Jezus Słowo pokazał, że powinnam wrócić do czytania Jego Słowa,  które jest moją siłą, żebym wszystkie inne obowiązki przesunęła na drugi plan. On ma być w centrum. Każdy dzień powinnam rozpoczynać Jego Słowem i dzielić się Nim z innymi. Chwała Panu!

Maria, 53 lat

Na kursie Emaus Jezus pokazał mi czym jest Słowo Boże. To On sam Żywy i Prawdziwy, jest tu obecny przy mnie, choć Go nie widzę, ale słyszę Jego Słowa, które pomagają na moje tęsknoty, bolączki i smutki. Dziękuję Ci Jezu Słowo, że mogłam przyjść na ten kurs i doświadczyć Cię bliżej. Jezu,ufam Tobie.

Ewa, 50 lat