Dzień Wspólnoty Diakonii Diecezjalnej (DWDD)

Informacja pobrana z bialystok.oaza.pl/dk – Dzień Wspólnoty Diakonii Diecezjalnej (DWDD)

św. MaksymilianaW dniu 18 listopada 2017 roku w parafii pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Białymstoku odbędzie się Dzień Wspólnoty Diakonii Diecezjalnej (DWDD) na który zaproszeni są wszyscy odpowiedzialni za Diakonie z naszej Filii Warszawskiej (9 okolicznych diecezji). Serdecznie zapraszamy wszystkich odpowiedzialnych z naszej Diecezji, niech nikogo z Was nie zabraknie.

O godzinie 12:00 zostanie w kościele pw. Św. Maksymiliana odprawiona Msza św. pod przewodnictwem księdza Moderatora RŚŻ Filii Warszawskiej – ks. Andrzeja Pawlaka (w koncelebrze z ks. Tomaszem Opalińskim – Moderatorem Krajowym DK) na którą serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną przeżywać wspólnotowo Eucharystię.

Przy okazji DWDD,  odbędzie się tradycyjnie spotkanie Kręgu Filialnego, na którym tym razem będą miały miejsce wybory nowej Pary Filialnej. Dotychczasowa para Filialna – Ania i Grześ Śliwowscy kończą swoją 3- letnią posługę i Krąg Filialny będzie wybierał nową parę spośród 5 przedstawionych kandydatur. Prosimy całą wspólnotę DK naszej Diecezji o otoczenie modlitwą tych wyborów.