Dzień Świętości Życia

Informacja pobrana z parafiachk.bialystok.pl – Dzień Świętości Życia

Duszpasterstwo Rodzin zaprasza do świętowania Dnia Świętości Życia, które przypada 9 kwietnia 2018 roku w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tych dniach modlimy się w intencji życia ludzkiego, świętego „od poczęcia, aż do naturalnej śmierci”. Wyrazem troski o dar życia, oprócz szeroko pojętej promocji życia, jest dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Jest to modlitewna pomoc dzieciom poczętym, jeszcze nienarodzonym, a zagrożonym w swoim istnieniu oraz szczególne wsparcie rodzicom poczętego dziecka. Główne uroczystości będą miały miejsce 9 kwietnia o godz. 18.00 w katedrze białostockiej. Duchową Adopcję Dziecka Poczętego można podjąć również w każdej parafii podczas każdej Eucharystii.