Dziękujemy za wsparcie Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom

Informacja pobrana z bialystok.caritas.pl – Dziękujemy za wsparcie Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom

Pragniemy wyrazić naszą wdzięczność wszystkim osobom zaangażowanym i wspierającym Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Dziękujemy Telewizji Polskiej za włączenie się w promocję kampanii, szczególnie białostockiemu oddziałowi TVP.

Dziękujemy dyrekcji, dziennikarzom, operatorom, dźwiękowcom, realizatorom, całej obsłudze technicznej za przygotowanie i przeprowadzenie tegorocznej inauguracji WDPD, która miała miejsce 27 listopada przy parafii św. Kazimierza w Białymstoku.

Dziękujemy orkiestrze pana Franciszka Mocarskiego za rozpoczęcie uroczystości. Dziękujemy panu Teodorowi Niemejskiemu z Ciechanowca za grę na ligawie.

Dziękujemy państwu Lidii i Tadeuszowi Trojanowskim, którzy zorganizowali następujące występy:

Zespół Wokalny Cantus Firmus

Weronika Trojanowska (Białystok)

Zuzanna Dworakowska (Łapy)

Maja Guzowska i Oliwia Magdalena Ignatowska (Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku)

Agata Daniłowicz (Grajewo)

Maria Sawicka (Hajnowski Dom Kultury )

Karolina Szkiłądź

Zespół tańca flamenco Rosa Tardia

Studium Wokalno-Aktorskie w Białymstoku: Oskar Chlabicz, Magda Kocoń, Gosia Gaca, Julia Przybylska, Monika Kurza, Julita Wawreszuk.

Dziękujemy pani Dorocie Hermanowicz i uczniom Szkoły Dźwięków VOC (przygotowanie Dorota Hermanowicz i Aneta Rutkowska):

Nikola Wądołowska, Maja Obuchowska, Maja Markowska, Zuzanna Obuchowska, Nikola Wądołowska, Maja Markowska, Kornelia Zajkowska.

Dziękujemy panu Tadeuszowi Doroszko i zespołowi EWA BAND.

Dziękujemy za występ dzieci z placówek wsparcia dziennego prowadzonych przez  Prawosławny Ośrodek Miłosierdzia Eleo.

Dziękujemy za występ scholii oraz chóru chłopięcego z parafii św. Kazimierza.

Dziękujemy Piekarni Kraska oraz pani Monice Karwowskiej za otrzymane ciastka.

Dziękujemy Cukierni Roman Dmowski (Stanisław Dmowski) za nieodpłatne przekazanie 35 blach ciasta, które były słodkim upominkiem dla przybyłych gości.

Dziękujemy niezastąpionym wolontariuszom Caritas, na których zawsze możemy liczyć. Dziękujemy wszystkim, którzy nabyli wigilijne świece Caritas.

W tym roku Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom można wesprzeć wysyłając SMS z hasłem METANOIA na numer 72052 (koszt 2,46 zł z VAT) lub przez wpłatę na konto Caritas: 66 1240 5211 1111 0000 4931 3527 z dopiskiem WIGILIJNE DZIEŁO POMOCY DZIECIOM.

Dzięki Waszemu wsparciu, nasi najmłodsi podopieczni uzyskują fachową pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. Komu pomagamy nabywając wigilijną świecę Caritas? – o tym w programie „Pilna sprawa”, serdecznie polecamy: https://bialystok.tvp.pl/28055910/01122016