9 września – 23. Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 9 września – 23. Niedziela zwykła – ogłoszenia

1. Dzisiaj jest 23 NIEDZIELA ZWYKŁA. W naszej parafii rozpoczynamy Czterdziestogodzinne nabożeństwo, które prowadzi Ks. Wojciech Rogowski – wikariusz parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku. Plan nabożeństwa znajduje się na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej naszej parafii.
  2. W poniedziałek i wtorek kancelaria parafialna nieczynna.
  3. 12.09 – środa – Wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi.
  4. 13.09 – czwartek – Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, Biskupa i Doktora Kościoła.
  5. 14.09 – piątek – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  6. 15.09 – sobota – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.
  7. 13.09 – czwartek- po wieczornej Mszy św. procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Przynosimy na procesję świece.
  8. Dzisiaj rozpoczyna się VIII Tydzień Wychowania”. Módlmy się w int. dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli i wychowawców.
  9. Jest czasopismo diecezjalne: „Drogi Miłosierdzia” na wrzesień i „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”. Zachęcamy do nabycia i czytania.
  10. W przyszłą niedzielę 16 września zapraszamy dzieci klas pierwszych Szkół Podstawowych i rodziców na Mszę św. o godz. 14.00. Będzie poświęcenie tornistrów, książek, zeszytów i wszystkich innych przyborów szkolnych dzieci klas pierwszych Szkół Podstawowych. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami w kościele.
  11. Rozpoczynamy zapisy kandydatów na ministrantów. Chętni, by służyć Panu Bogu przy ołtarzu mogą zapisywać się po każdej Mszy św. w starej kancelarii przy zakrystii.
  12. Rodzice dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św., a uczące się poza naszą parafią proszeni są o zgłoszenie do kancelarii parafialnej w celu zapisania dziecka do grupy komunijnej.
  13. Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji oraz Akcja Katolicka zapraszają do uczestnictwa w cyklicznych katechezach na temat Eucharystii, pt. „Spotkanie z Miłością”. Katechezy będą się odbywać w kościele św. Rocha w czwartki o godz. 18.45. Pierwsze spotkanie będzie miało miejsce dnia 13 września br. Zapraszamy.
  14. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła oraz za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na budowę kościoła. Dziękujemy za makulaturę i nakrętki. Dzisiaj ofiary do puszek na KUL i Centrum Pastoralno-Katechetyczne w Białymstoku.