Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 8 maja – 7. Niedziela zwykła – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – Ogłoszenia

1. Dzisiaj jest 7 NIEDZIELA WIELKANOCNA – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO. O godz. 17.30 nabożeństwo majowe.
  2. Dzisiaj dzieci klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 12 przystępują do Pierwszej komunii Św. Od jutra te dzieci będą miały Biały Tydzień. Codziennie o godz. 18.00 Msza św. i nabożeństwo majowe. W przyszłą niedzielę 15 maja o godz. 10.00 Pierwsza Komunia Św. dzieci klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 12 i  o godz. 12.00 Pierwsza Komunia Św. dzieci klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 16 i dzieci uczących się w innych szkołach. W sobotę 14 maja o godz. 9.00 i 10.00 spowiedź tych dzieci i ich rodzin.
  3. 9 maja – poniedziałek – Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski. W tym dniu przypada dzień imienin Ks. Arcybiskupa Seniora Stanisława Szymeckiego.
  4. 13 maja – piątek – Wspomnienie NMP Fatimskiej.
  5. 14.05. – sobota – Święto św. Macieja, Apostoła.
  6. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Trwa nowenna przed Zesłaniem Ducha Św. podczas nabożeństwa majowego. Przypominamy, że 22 maja kończy się czas spowiedzi wielkanocnej.
  7. 15 maja – niedziela  – o godz. 18.00 Msza św. za ś.p. Ks. Prałata Stefana Girstuna.
  8. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30 połączona z nabożeństwem majowym.
  9. Nabożeństwo majowe w dni powszednie dla wszystkich o godz. 18.30, w soboty o godz. 18.45, w niedziele o godz. 17.30; dla młodzieży od poniedziałku do piątku włącznie o godz.19.30. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
  10. Diakon Łukasz Ruminowicz – nasz parafianin – ma przyjąć święcenia kapłańskie w dniu 28 maja 2016 r. w Archikatedrze Białostockiej.
  11. Festyn rodzinny odbędzie się 21 maja br. w sobotę od godz. 14.00
  12. Nauki przedmałżeńskie po Mszy św. o godz. 18.00 w sali na plebanii.
  13. Są czasopisma: diecezjalne: „Drogi Miłosierdzia” na maj, „Gość Niedzielny” i „Miłujcie się”. Zachęcamy do nabycia i czytania.
  14. Ksiądz Proboszcz dziękuje za ofiary na budowę kościoła, za dzisiejsze ofiary na budowę kościoła złożone na tacę oraz za makulaturę.