8 kwietnia – 2. Niedziela Wielkanocna – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 8 kwietnia – 2. Niedziela Wielkanocna – ogłoszenia

1. Dzisiaj jest 2 NIEDZIELA WIELKANOCNA – Święto Miłosierdzia Bożego. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia Bożego. Przed kościołem zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną.
  2. Dzisiaj odbędzie się PIESZA PIELGRZYMKA DO SANKTUARIUM MIŁOSIERDZIA BOŻEGO w Białymstoku. Główna Msza św. w Sanktuarium, wieńcząca pielgrzymowanie, będzie sprawowana pod przewodnictwem Arcybiskupa Tadeusza Wojdy, Metropolity Białostockiego, o godz. 15.00. Z naszej parafii chętni pielgrzymi wyruszą o godz. 13.00 pod przewodnictwem ks. Adriana.
  3. 9 kwietnia – poniedziałek – obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Msze św. będą o godz. 7.00, 10.30, 16.30 i 18.00. W tym dniu kancelaria parafialna nieczynna.
  4. 13 kwietnia – środa – Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.
  5. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 17.30.
  6. W poniedziałek rozpoczyna się trzydniowe bezpośrednie przygotowanie do bierzmowania. Młodzież uczestniczy w tych dniach w Mszach św. o godz. 18.00. We wtorek od godz. 17.00 spowiedź młodzieży i ich rodzin.
  7. 12 kwietnia o godz. 18.00 Ks. Abp Tadeusz Wojda Metropolita Białostocki odprawi Mszę św. i udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania.
  8. 15 kwietnia – niedziela – o godz. 18.00 Msza św. za zmarłego śp. Ks. Stefana Girstuna w 10-tą rocznicę śmierci. Serdecznie zapraszamy.
  9. Osoby, które chciałyby pogłębić swoją wiarę, zapraszamy na nową edycję Kursu Alfa, która rozpocznie się w poniedziałek 9 kwietnia o godz. 19.00 w sali konferencyjnej na plebanii. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  10. Jest czasopismo „Gość Niedzielny” i „Drogi Miłosierdzia” na kwiecień. Można nabyć przed kościołem.
  11. Dziękujemy serdecznie za ofiary na budowę kościoła złożone w tygodniu i za dzisiejsze ofiary złożone na tacę. Dziękujemy za makulaturę i nakrętki.