7 stycznia – 1. Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 7 stycznia – 1. Niedziela zwykła – ogłoszenia

1. Dzisiaj jest 1 NIEDZIELA ZWYKŁA. – Święto Chrztu Pańskiego.
  2. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
  3. W czwartek po wieczornej Mszy św. nowenna do św. Joanny Beretta Molli.
  4. Przypominamy, że Msza św. dla dzieci jest w niedzielę o godz. 10.30.
  5. Kancelaria parafialna czynna od godz. 8.30 do godz. 9.30.
  6. Jest czasopismo diecezjalne: „Drogi Miłosierdzia” na styczeń i „Gość Niedzielny”.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru parafialnego pod dyrekcją Pani Doroty Tymińskiej. Serdecznie zapraszamy.
  8. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary na budowę kościoła składane podczas kolędy i na konto. Dziękujemy za makulaturę i nakrętki. W przyszłą niedzielę drugą miesiąca taca będzie przeznaczona na budowę kościoła.
  9. Trwa kolęda – wizyta duszpasterska. Pragniemy spotkać się z całą rodziną. Bardzo proszę o ofiary na budowę kościoła. Dzisiaj do bloków przyjdą ministranci, aby przypomnieć o kolędzie.  Bardzo proszę o życzliwe potraktowanie ministrantów. Plan kolędy znajduje się na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej naszej parafii. Jeśli ktoś zmienił adres zamieszkania, nie jest zapisany w parafii lub nie pasuje termin, a chciałby, żeby kapłan odwiedził z kolędą to prosimy zgłosić się do zakrystii po Mszy św. lub do kancelarii.