7 lipca – 14. Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 7 lipca – 14. Niedziela zwykła – ogłoszenia

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12. Procesja i Nieszpory Eucharystyczne. Dzisiejsze ofiary złożone na tacę, są przeznaczone na potrzeby Archidiecezji Białostockiej.
  2. W tym tygodniu:
    • 08.07. – poniedziałek – Wspomnienie św. Jana z Dukli. W środę o godz. 18.30. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin
    • 11.07. – czwartek – Święto św. Benedykta, Opata, Patrona Europy.
    • 12.07. – piątek – Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, Biskupa i Męczennika.
    • 13.07. – sobota – Wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta, Pustelników. W sobotę po wieczornej Mszy św. procesja fatimska i wspólna modlitwa. Przynosimy ze sobą świece.
  3. Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych spowiedź w dni powszednie będzie możliwa 15 min. przed każdą Mszą św.
  4. Jest czasopismo diecezjalne „Drogi Miłosierdzia” na lipiec i sierpień oraz „Gość Niedzielny”. Zachęcamy do nabycia i lektury.
  5. Ksiądz Proboszcz dziękuje za ofiary na budowę kościoła. W przyszłą niedzielę ofiary na tacę będą przeznaczone na budowę naszej nowej świątyni.