5 listopada – 31. Niedziela Zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 5 listopada – 31. Niedziela Zwykła – ogłoszenia

1. Dzisiaj jest 31 NIEDZIELA ZWYKŁA. Wypominki – modlitwy za zmarłych o godz. 17.00.
  2. Dzisiaj uroczystość włożenia paliusza Księdzu Arcybiskupowi Tadeuszowi Wojdzie Metropolicie Białostockiemu o godz. 11.00 w Katedrze Białostockiej. Módlmy się w intencji Arcybiskupa Tadeusza.
  3. 9.11 – czwartek – Święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  4. 10.11 – piątek – Wspomnienie św. Leona Wielkiego, Papieża i Doktora Kościoła.
  5. 11.11 – sobota – Święto Niepodległości. Msze św. będą o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 14.00 i 19.30. O godz. 12.00 będzie Msza św. w int. Ojczyzny i po Mszy św. Koncert patriotyczny w wykonaniu naszego chóru parafialnego, który prowadzi Pani dyrygent Dorota Tymińska. Módlmy się w intencji Ojczyzny. W tym dniu każdy Polak powinien wywiesić flagę polską. Pamiętajmy o tym!
  6. 11.11 – sobota Dzień Imienin Ks. Marcina Rydzewskiego – naszego wikariusza. Na Mszę św. o godz. 10.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Solenizanta.
  7. We wtorek 7 listopada rozpoczyna się w Bazylice Archikatedralnej w Białymstoku Nowenna Opieki NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia (codziennie o godz. 18.00). Nasza parafia jest zaproszona do katedry w piątek 10 listopada na godz. 18.00. Dojazd indywidualny.
  8. W środę nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin o godz. 18.30.
  9. W czwartek po wieczornej Mszy św. nowenna do św. Joanny.
  10. Wypominki – modlitwy za zmarłych codziennie od godz. 17.00.
  11. Trwają nauki przedmałżeńskie. O godz. 18.00 Msza św. i po Mszy św. konferencja w sali na plebanii.
  12. Jest czasopismo diecezjalne: „Drogi Miłosierdzia” na listopad i „Gość Niedzielny”. Zachęcamy do nabycia i czytania.
  13. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła. Dziękujemy za składaną makulaturę i nakrętki. Została wymurowana ściana kaplicy bocznej. Teraz będzie murowana ściana transeptu i zbrojony jest ostatni odcinek stropu nawy głównej. W następną niedzielę taca na budowę naszego kościoła.
  14. W następną niedzielę taca na budowę naszego kościoła.