4 sierpnia – XVIII Niedziela Zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 4 sierpnia – XVIII Niedziela Zwykła – ogłoszenia

1. W tym tygodniu:
    • 6.08 – wtorek – Święto Przemienienia Pańskiego. O godz. 18.00 – Msza św. w int. mieszkańców z ul. Produkcyjnej.
    • 7.08. – środa –po wieczornej Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin.
    • 8.08 – czwartek – Wspomnienie św. Dominika, Prezbitera.
    • 9.08 – piątek – Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, Dziewicy i Męczennicy, Patronki Europy
    • 10.08 – sobota – Święto św. Wawrzyńca, Diakona i Męczennika.
  2. Do nabycia jest czasopismo „Gość Niedzielny”. Zachęcamy do lektury.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy w minionym tygodniu zaangażowali się w prace na rzecz wspólnoty parafialnej, za poświęcony czas, włożony wysiłek w porządkowanie terenu kościelnego oraz użyczenie odpowiedniego sprzętu do prac.
  4. Dziękujemy za ofiary na budowę naszej nowej świątyni. W ubiegłym tygodniu złożono 1835 zł. i 40 euro (w tym 1110 zł złożyli mieszkańcy ul. Produkcyjnej z okazji dorocznej Mszy św. w ich intencji). Serdeczne Bóg zapłać. Dziękuję za składaną makulaturę. W przyszłą niedziele ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na budowę naszej świątyni.
  5. Zapraszamy na fanpage naszej parafii na portalu Facebook

Dziękujemy wszystkim za okazywaną życzliwość i życzymy dobrego tygodnia.
Szczęść Boże!