34 Niedziela Zwykła – 26.11.2017r. UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – 34 Niedziela Zwykła – 26.11.2017r. UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

Jeszcze raz składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę na nasze parafialne remonty, malowanie kościoła. . Taca wyniosła       7317  zł. Również dziękujemy  za wszelkie indywidualne ofiary.

30 listopada – wspomnienie św. Andrzeja Apostoła.

W tym tygodniu wypada :

– Pierwszy  piątek miesiąca nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa,   po Mszy św. o godz. 6.30 i 18.00.

– Pierwsza  sobotę miesiąca,  nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP w po Mszy św. o godz. 6.30 i 18.00.

– Pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 7.30  rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu i wspólny różaniec, prowadzony przez Kółka Żywego Różańca.

W niedzielę 3 grudnia , rozpoczynamy Adwent, jest to czas oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. W I niedzielę Adwentu na Mszy św. o godz. 7.30 poświęcone  zostaną opłatki na stół  wigilijny, będą one do nabycia po każdej Mszy św. w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej w godzinach otwarcia. Dochód ze sprzedaży opłatków przeznaczony będzie na pokrycie kosztów malowania kościoła.

Również w  niedzielę 3 grudnia na Mszę św. o godz. 11.30 przybędzie do naszego kościoła św. Mikołaj z prezentami. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci.

Od następnej niedzieli w  zakrystii do nabycia będą świece Caritas na stół wigilijny , a przy bocznym ołtarzu Jezusa Miłosiernego będzie ustawiony kosz, do którego będzie można przynosić słodycze, z których będą robione  paczki świąteczne dla dzieci niepełnosprawnych.

W okresie Adwentu będą odprawiane w naszym kościele Roraty w każdą  środę o godz. 6.30, w piątek o godz. 18.00 i w sobotę o godz. 6.30.

Rekolekcje adwentowe  i odnowienie misji parafialnych w naszym kościele 10, 11,12 i 13 grudnia.

Dzisiaj przed kościołem są zbierane ofiary do puszek na Caritas Archidiecezjalną, by pomóc najbardziej potrzebującym