32 Niedziela Zwykła – 12.11.2017r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – 32 Niedziela Zwykła – 12.11.2017r.

W dniu dzisiejszym przed kościołem są zbierane ofiary do puszek na Kościół prześladowany.

13 listopada – wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych Męczenników Polski.

16 listopada – Uroczystość NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, Głównej Patronki Archidiecezji Białostockiej. W naszym kościele Msze św. o godz.7.00 , 9.30 i 18.00

17 listopada – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej.

18 listopada – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, Dziewicy i Męczennicy.

Bóg  zapłać za wszystkie ofiary składane na nasze parafialne remonty. W następną III niedzielę miesiąca taca będzie przeznaczone na malowanie kościoła.

W zakrystii do nabycia kalendarz z naszej parafii na rok 2018 , z którego dochód przeznaczony jest na malowanie naszego kościoła.

Dziś o godz. 17 spotkanie młodzieży klas 3 gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania. Spotkanie w salkach na plebanii.

Spotkanie KŻR odbędzie się 18.11., w sobotę o godz. 16.30 w salce przy plebanii

Dziś po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie przed 1 Komunią św. Następne spotkanie przygotowujące do Komunii św. będzie za 2 tygodnie w niedzielę, 26.11 po Mszy św., o godz. 11.30

Spotkanie Biblijne będzie w sobotę. 25.11 i będzie to wyjazd do synagogi w Tykocinie. Szczegóły za tydzień.