31 Niedziela Zwykła – 5.11.2017r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – 31 Niedziela Zwykła – 5.11.2017r.

Dzisiaj mamy I niedzielą miesiąca. Po mszy św. o godz. 7.30  rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu i wspólny Różaniec, prowadzony przez Kółka Żywego Różańca.  W dniu dzisiejszym swoje imieniny obchodzi ks. Sławek . Pamiętajmy w modlitwach o dostojnym solenizancie.

W wtorek 7 listopada w Bazylice Metropolitalnej w Białymstoku rozpoczyna się Nowenna Opieki NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia (codziennie o godz. 18.00). Nasza parafia zaproszona jest na 10 listopada.

9 listopada – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

10 listopada – wspomnienie św. Leona Wielkiego, Papieża i Doktora Kościoła.

11 listopada – wspomnienie św. Marcina z Tours, Biskupa. W tym dniu swoje imieniny obchodzi ks. Marcin. Pamiętajmy w modlitwach o dostojnym solenizancie.

11 listopada – Święto Niepodległości. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, aby wspólnie modlić się w intencji Ojczyzny. Po mszy św. wieczór patriotyczny.

W następną niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na kościół prześladowany.

Przypominamy , że  codziennie o godz. 17.30 w naszym kościele jest odmawiany różaniec, prowadzony przez Kółka Żywego Różańca. Serdecznie zapraszamy.

Serdecznie dziękujemy wszystkich, którzy zaangażowali się w tegorocznej kweście na rzecz utrzymania i prac na cmentarzu. Zostało zebrane 7172  zł.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na malowanie naszego Kościoła .

W następną niedzielę o godz. 17.00 spotkanie młodzieży klas 3 przygotowujących się do bierzmowania. Spotkanie w salkach na plebanii.