3 lutego – 4. Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 3 lutego – 4. Niedziela zwykła – ogłoszenia

1. Dzisiaj jest 4 NIEDZIELA ZWYKŁA. Dzisiaj wspominamy św. Błażeja, Biskupa i Męczennika. Jest on patronem od chorób gardła. Poświęcenie świec i błogosławieństwo św. Błażeja.
  2. 5 lutego – wtorek – Wspomnienie św. Agaty, Dziewicy i Męczennicy. W tym dniu na każdej Mszy św. błogosławieństwo i poświęcenie chleba i wody ku czci św. Agaty. Chleb i woda poświęcone w dniu św. Agaty chronią przed pożarami i wypadkami. Zachęcamy kierowców, aby w samochodach wozili chleb św. Agaty, aby strzegła przed wypadkami.
  3. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
  4. 7 lutego – pierwszy czwartek miesiąca – dzień modlitwo o powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy św. wieczornej modlitwy o powołania i spotkanie Grona Przyjaciół Seminarium Duchownego.
  5. Są czasopisma: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” oraz „Drogi Miłosierdzia” na luty. Zapraszamy do lektury czasopism. Jest wiele bardzo ciekawych artykułów.
  6. Rozliczenia PIT, tylko dla emerytów i rencistów w zakresie pomocy w przekazaniu 1% podatku dochodowego na rzecz naszej wspólnoty parafialnej będą przyjmowane w niedziele od 10 lutego w bibliotece parafialnej od godz. 11.30 do 14.00. Bardzo prosimy o wsparcie budowy naszego kościoła przekazując 1% podatku.
  7. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła składane podczas kolędy i na konto oraz za makulaturę i nakrętki. W przyszłą niedzielę, drugą miesiąca, taca będzie przeznaczona na budowę naszego kościoła. Już trwają prace wewnątrz kościoła.
  8. Trwa kolęda – wizyta duszpasterska. Pragniemy spotkać się z całą rodziną. Bardzo prosimy o ofiary na budowę kościoła. Dzisiaj do bloków przyjdą ministranci, aby przypomnieć o kolędzie. Bardzo prosimy o życzliwe potraktowanie ministrantów.