29 lipca – 17. Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 29 lipca – 17. Niedziela zwykła – ogłoszenia

1. Dzisiaj jest 17 NIEDZIELA ZWYKŁA.
  2. 31.07 – wtorek – Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, Kapłana.
  3. 1.08 – środa – Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, Biskupa i Doktora Kościoła.
  4. 2.08 – pierwszy czwartek miesiąca – Dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne. Po wieczornej Mszy św. godzina św.
  5. 3.08 – pierwszy piątek miesiąca. Msza św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa o godz. 7.00 i 18.00. Spowiadamy z rana od 6.30, po południu od godz. 17.30.
  6. 4.08 – pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. o godz. 7.00.
  7. W przyszłą niedzielę pierwszą miesiąca po Mszy św. o godz. 12.00 nieszpory i procesja eucharystyczna.
  8. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
  9. Sierpień – miesiąc trzeźwości. Pamiętajmy o tym!
  10. Jest czasopismo „Gość Niedzielny”. Można nabyć przed kościołem.
  11. Dziękujemy bardzo za ofiary na budowę kościoła oraz za składaną makulaturę i nakrętki. Zwracamy się do mężczyzn o pomoc przy nowym kościele. Trzeba zaimpregnować deski, które będą użyte na dach kościoła. Można przychodzić od poniedziałku.