28 stycznia – 4. Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 28 stycznia – 4. Niedziela zwykła – ogłoszenia

1. Dzisiaj jest 4 NIEDZIELA ZWYKŁA.
  2. 31 stycznia – środa –Wspomnienie św. Jana Bosko, Kapłana.
  3. 1 lutego – pierwszy czwartek miesiąca – dzień modlitwy om powołania kapłańskie i zakonne. Po wieczornej Mszy św. godz. święta.
  4. 2 lutego – piątek – ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGOŚWIĘTO MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ Msze św. będą o godz. 7.00, 10.30, 16.30 i 18.00. Na wszystkich Mszach św. poświęcenie gromnic. Jest to też Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Módlmy się w intencji sióstr zakonnych i zakonników. Taca w tym dniu na zakony klauzurowe. W tym dniu żegnamy żłóbek.  W tym dniu  z racji święta nie ma postu. Proszę pomodlić się w intencjach Papieża Franciszka i w intencji zakonów klauzurowych.  Racji święta nie będzie odwiedzin chorych z Panem Bogiem.
  5. 3 lutego – sobota –wspomnienie św. Błażeja, Biskupa iMęczennika.Po każdej Mszy św. poświęcenie świec i błogosławieństwo św. Błażeja. Jest on patronem od chorób gardła. Jest to pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.00Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.
  6. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzinw środę o godz.18.30.
  7. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie  czynna   z rana od godz. 8.30do 9.30.
  8. Jest czasopismo „Gość Niedzielny”. Można nabyć przed kościołem.
  9. W przedsionku kościoła można nabyć świece gromnice. Para 5zł.
  10. Dziękuję za ofiary na budowę kościoła składane podczas kolędy i na konto.   Dziękuję za makulatur i nakrętki.
  11. Już kolejny rok możemy wspierać naszą wspólnotę parafialną przekazując na jej rzecz 1% podatku w rozliczeniu PIT za 2017 rok.
  12. Również po raz kolejny Stowarzyszenie Rodzina na Plus organizuje akcję pomocy w rozliczeniach PIT dla rencistów i emerytów pod hasłem „Przekaż 1% podatku – to nic nie kosztuje!”.  Można przynosić do Biblioteki Parafialnej w niedzielę w godzinach od 11.30do 14.00 od 4 lutego. Rozliczenia będą weryfikowane przez wykwalifikowane osoby.
  13. Trwa kolęda- wizyta duszpasterska. Pragniemy spotkać się z całą rodziną. Bardzo proszę o ofiary na budowę kościoła. Dzisiaj do bloków przyjdą ministranci, aby przypomnieć o kolędzie.