28 lutego – 3. Niedziela Wielkiego Postu – Ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 28 lutego – 3. Niedziela Wielkiego Postu – Ogłoszenia

1. Dzisiaj jest 3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. Gorzkie Żale o godz. 17.20. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na misje.
  2. 4 marca – piątek – Uroczystość św. Kazimierza Królewicza, Głównego Patrona Białostockiej Prowincji Kościelnej. Uroczysta Msza św. o godz. 18.00 w kościele św. Kazimierza. Z racji uroczystości w tym dniu nie ma postu.
  3. 3 marca – pierwszy czwartek miesiąca – dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne. Po wieczornej Mszy św. godzina święta i spotkanie Grona Przyjaciół Seminarium Duchownego.
  4. Rekolekcje Wielkopostne:
                  dla dorosłych i młodzieży: 12.03 o g. 18.00, 13, 14, 15, 16 marca.
                  dla Szkół Podstawowych i Gimnazjum: 14, 15, 16 marca.
  5. 4 marca – pierwszy piątek miesiąca. Msze św. i nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa o godz. 7.0016.3018.00. Spowiadać będziemy rano od godz. 6.30, po południu od godz. 16.00. Od godz. 9.00 księża odwiedzą z Panem Bogiem chorych i starszych.
  6. 4 marca – piątek: Z racji Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia w naszym kościele odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu wieczorem po zakończeniu drogi krzyżowej i będzie trwała do godz. 21.00. Serdecznie zapraszamy.
  7. 5 marca – pierwsza sobota miesiąca. Msza św. i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 7.00.
  8. W tygodniu Droga Krzyżowa dla dorosłych w piątek o godz. 18.30, dla młodzieży w sobotę o godz. 18.40. dla dzieci – wtorek o godz. 17.00.   Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.20, we wtorek o godz. 18.30.
  9. Zapraszam na spotkanie organizacyjno-formacyjne wszystkich rodziców kandydatów i ministrantów ze szkoły podstawowej i gimnazjum wraz ze swoimi synami – ministrantami i kandydatami, które odbędzie się 6 marca w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 w Sali konferencyjnej na plebanii. Dk. Marek.
  10. Jest czasopismo „Gość Niedzielny”. Można nabyć przed
  11. Ksiądz Proboszcz dziękuje za ofiary na budowę kościoła i za makulaturę.
  12. Już kolejny rok możemy wspierać naszą wspólnotę parafialną przekazując na jej rzecz 1% podatku w rozliczeniu PIT za 2015 rok. Stowarzyszenie Rodzina na Plus organizuje akcję pomocy w rozliczeniach PIT pod hasłem „Przekaż 1% podatku – to nic nie kosztuje!”. Można przynosić do Biblioteki Parafialnej w niedzielę w godzinach od 11.30 do 14.00. Rozliczenia będą weryfikowane przez wykwalifikowane osoby. Zachęcamy do rozliczania się również emerytów i rencistów. Dziękujemy i prosimy o wsparcie.