27 stycznia – 3. Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 27 stycznia – 3. Niedziela zwykła – ogłoszenia

1. Dzisiaj jest 3 NIEDZIELA ZWYKŁA.
  2. 28 stycznia – poniedziałek – Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, Prezbitera i Doktora Kościoła.
  3. 28 stycznia – poniedziałek – dzień imienin Ks. Tomasza. Bardzo serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. Będziemy się modlić w intencji Ks. Tomasza i złożymy życzenia.
  4. 29 stycznia – wtorek – Wspomnienie bł. Bolesławy Marii Lament, Dziewicy.
  5. 31 stycznia – czwartek – Wspomnienie św. Jana Bosko, Kapłana.
  6. 1 lutego – pierwszy piątek miesiąca. W tym dniu Msze św. będą o godz. 6.30, 7.00 i 18.00. Spowiadać będziemy rano od godz. 6.30, wieczorem od godz. 17.30. Od godz. 9.00 księża odwiedzą z Panem Bogiem chorych.
  7. 2 lutego – sobota – ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGOŚWIĘTO MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ. Msze św. będą o godz. 7.00, 10.30, 16.30 i 18.00. Na wszystkich Mszach św. poświęcenie gromnic. Jest to też Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Módlmy się w intencji sióstr zakonnych i zakonników. Taca w tym dniu na zakony klauzurowe. W tym dniu żegnamy żłóbek. Jest to pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.00 – nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.
  8. 3 lutego – niedziela – wspomnienie św. Błażeja, Biskupa i Męczennika.Poświęcenie świec i błogosławieństwo św. Błażeja. Jest on patronem od chorób gardła.
  9. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
  10. Jest czasopismo „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”. Można nabyć przed kościołem.
  11. W przedsionku kościoła można nabyć świece gromnice. Para 5zł.
  12. Dziękuję za ofiary na budowę kościoła składane podczas kolędy i na konto. Dziękuję za makulaturę i nakrętki.
  13. Miło nam jest poinformować, że Ks. Piotr Kobeszko, Dyrektor ośrodka terapii uzależnień Metanoia został nominowany jako „Osobowość roku 2018” za działalność charytatywną i społeczną na rzecz społeczności naszego regionu w plebiscycie organizowanym przez redakcję Kuriera Porannego. Możemy wesprzeć Jego działania oddając głos na jego osobę poprzez internet lub wysyłając SMS na nr 72355 o treści: BDC.84
  14. Rozliczenia PIT tylko dla emerytów i rencistów w zakresie pomocy w przekazaniu 1% podatku dochodowego na rzecz naszej wspólnoty parafialnej będą przyjmowane w niedziele od 10 lutego w bibliotece parafialnej od godz. 11.30 do 14.00.
  15. Trwa kolęda – wizyta duszpasterska. Pragniemy spotkać się z całą rodziną. Bardzo proszę o ofiary na budowę kościoła. Dzisiaj do bloków przyjdą ministranci, aby przypomnieć o kolędzie.