27 Niedziela Zwykła – 7.10. 2018 r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – 27 Niedziela Zwykła – 7.10. 2018 r.

W tym tygodniu wspominamy:

11 października – wspomnienie św. Jana XXIII, Papieża.

13 października – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, Prezbitera.

13 września – Dzień Fatimski. O godz.. 17.30 różaniec , godz. 18.00 Msza św. i procesja z figurką Matki Bożej Fatimskiej po alejkach cmentarza. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej na to nabożeństwo.

14 października – Dzień Edukacji Narodowej. Modlimy się za nauczycieli i wychowawców.

Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele codziennie  o godz. 17.30. Zachęcamy do modlitwy różańcowej. Dla dzieci w poniedziałek  i piątek o godz. 17.30.

W następną niedzielę  przed kościołem będą  zbierane ofiary do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia, przeznaczone na stypendia dla dzieci z ubogich rodzin.

Zbliża się miesiąc listopad poświęcony pamięci naszych zmarłych. W zakrystii lub w kancelarii w godzinach otwarcia przyjmujemy na wypominki. Kartki do wypełnienia znajdują się na stoliku za ławkami.

W przyszłą niedzielę 14 X w parafii św. Rocha podczas  mszy św. o godz. 11.00 zostanie uroczyście ogłoszony kościół św. Rocha Bazyliką Mniejszą.

Od 14 października w naszej parafii rozpoczyna się kurs przedmałżeński po Mszy św. o godz. 18.00 .

Za tydzień, w niedzielę po Mszy św. o 11.30 odbędzie się spotkanie przed I Komunią św.