24 czerwca – 12. Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 24 czerwca – 12. Niedziela zwykła – ogłoszenia

1. Dzisiaj jest 12 NIEDZIELA ZWYKŁA – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA. Dzisiaj o godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe.
  2. 29 czerwca – piątek – Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00, 10.30, 18.00. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30. Z racji uroczystości w najbliższy piątek nie ma postu. Można spożywać potrawy mięsne. W tym dniu kancelaria parafialna nieczynna.
  3. 29 czerwca – piątek – dzień imienin Ks. Piotra Kobeszki i Pana organisty – Piotra. Na Mszę św. o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Solenizantów.
  4. 30 czerwca – sobota – zakończenie nabożeństwa czerwcowego po wieczornej Mszy św..
  5. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
  6. W przyszłą niedzielę pierwszą miesiąca po Mszy św. o godz. 12.00 nieszpory i procesja eucharystyczna.
  7. W lipcu i sierpniu w dni powszednie Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00 i 18.00. W niedziele: o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00 i 19.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 14.00.
  8. W każdą sobotę o godz. 18.00 jest odprawiana Msza św. z niedzieli. Kto nie może być w niedzielę, to powinien przyjść na Mszę św. w sobotę o godz. 18.00.
  9. Trwają wakacje. Pamiętajmy o Mszy św. w niedzielę!
  10. Dziękuję za ofiary na budowę kościoła. Dziękuję za składana makulaturę i nakrętki. Przystępujemy do dalszej budowy kościoła. Dziękuję Państwu Grażynie i Leszkowi Matocha, naszym parafianom za zrobienie szafy do plebanii i szafki do kaplicy jako dar. W ubiegłą niedzielę zebrano na leczenie chorego Rafała 5700zł. Serdeczne Bóg zapłać!
  11. Dzisiaj żegnamy Ks. Marcina Rydzewskiego, naszego wikariusza, który na mocy dekretu Ks. Abp. Tadeusza Wojdy, Metropolity Białostockiego udaje się na studia stacjonarne do Rzymu. Dziękujemy Ks. Marcinowi za gorliwą pracę duszpasterską w naszej parafii. Życzymy wiele łask Bożych, zdrowia i opieki Matki Bożej Królowej Rodzin na czas studiów i na dalsze życie. Szczęść Boże!