19 Niedziela Zwykła – 12.08.2018r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – 19 Niedziela Zwykła – 12.08.2018r.

15 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek Mszy św. w porządku niedzielno-wakacyjnym: o godz. 7.30, 9.30, 11.30 i 18.00. Poświęcenie plonów i kwiatów po każdej Mszy św. Tego dnia do puszek zbierane będą ofiary na potrzeby Archidiecezjalnego Radia „i”.

W tym tygodniu obchodzimy :

13 sierpnia – Dzień Fatimski. O godz.. 17.30 różaniec , godz. 18.00 Msza św. i procesja z figurką Matki Bożej Fatimskiej po alejkach cmentarza. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej na to nabożeństwo.

14 sierpnia – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego . Jest to dzień naszej modlitewnej pamięci  o poległych  w obozach i więzieniach.

17 sierpnia – wspomnienie św. Jacka, Prezbitera.

Msza Święta w intencji Ojczyzny, z okazji Święta Wojska Polskiego i
98. rocznicy Cudu nad Wisłą, będzie sprawowana w Uroczystość
Wniebowzięcia NMP, dnia 15 sierpnia 2018 roku o godz. 11.00 w Katedrze
białostockiej. Mszy Świętej będzie przewodniczyć Arcybiskup Tadeusz
Wojda Metropolita Białostocki.

W następną III niedzielę miesiąca taca będzie przeznaczone  na nasze parafialne remonty.

W wtorek 28 sierpnia od godz. 14.00 zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na pożegnanie wakacji do nadleśnictwa w szkółce Orzechówka koło Ponikły. W programie: wspólne ognisko, gry i zabawy. Zapisy na wyjazd autokarem w zakrystii i kancelarii 5 zł od osoby plus 5 zł na kiełbaski. Dojazd może również być własnym autem.

Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Wilna w dniach 1-2 września. Spotkanie organizacyjne odbędzie się dnia 29.08 o godz. 18.30 w salce na plebanii. Serdecznie zapraszamy.