19 listopada – 33. Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 19 listopada – 33. Niedziela zwykła – ogłoszenia

1. Dzisiaj 33 NIEDZIELA ZWYKŁA.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 14.00 odbędzie się koncert patriotyczny w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr. 12. Serdecznie zapraszamy.
  3. 20.11 – poniedziałek – Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, Kapłana.
  4. 21.11 – wtorek – Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.
  5. 22.11 – środa – Wspomnienie św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy, Patronki Chórów Kościelnych. O godz. 18.00 Msza św. w int. naszego chóru parafialnego.
  6. W następną niedzielę Uroczystość Chrystusa, Króla Wszechświata.
  7. W następną niedzielę poświecenie książeczek do nabożeństwa dzieciom klas III przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii św. o godz. 9.00: klasy SP Nr 12 klasy IIIa, b, c, e, f, i; o godz. 10.30: klasy III SP Nr 16; o godz. 14.00: klasy Szkoły Podst. Nr 12: klasy IIId, g. h. j i dzieci uczące w innych szkołach.
  8. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę po wieczornej Mszy św.
  9. Wypominki – modlitwy za zmarłych o godz. 17.00.
  10. Są czasopisma: „Drogi Miłosierdzia” na listopad, „Gość Niedzielny” z kalendarzem. Można nabyć przed kościołem.
  11. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła. W ubiegłą niedzielę na tacę przeznaczoną na budowę kościoła złożono: 9374,28zł. Serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy za makulaturę i nakrętki. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na Caritas Diecezjalną.