17 styczna – 2. Niedziela Zwykła – Ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 17 styczna – 2. Niedziela Zwykła – Ogłoszenia

1. Dzisiaj jest 2 NIEDZIELA ZWYKŁA.
  2. 19.01 – wtorek – Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, Biskupa.
  3. 21.01 – czwartek – Wspomnienie św. Agnieszki, Dziewicy Męczennicy.
  4. W poniedziałek 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który zakończy się 25 stycznia.
  5. 19 stycznia – wtorek dzień imienin Księdza Biskupa Henryka Ciereszki. O godz. 18.00 Msza św.w Katedrze Białostockiej. Dostojnego Solenizanta polecajmy Bogu w naszych modlitwach.
  6. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
  7. Od przyszłej niedzieli będzie można nabywać świece gromnice.
  8. Jest „Gość Niedzielny” i „Drogi Miłosierdzia”. Można nabyć przed kościołem.
  9. Kancelaria parafialna na czas kolędy jest czynna tylko rano: od godz. 8.30 do 9.30.
  10. Ksiądz Proboszcz dziękuje za ofiary na budowę kościoła składane podczas kolędy i na konto oraz za składaną makulaturę. W ubiegłą niedzielę na tacę przeznaczoną na budowę kościoła złożono: 7950,45 zł, 3$ i 5 koron. Serdeczne Bóg zapłać.
  11. Trwa kolęda – wizyta duszpasterska. Pragniemy spotkać się z całą rodziną. Bardzo proszę o ofiary na budowę kościoła. Dzisiaj do bloków na nowym osiedlu przyjdą ministranci, aby przypomnieć o kolędzie.