13 maja – 7. Niedziela Wielkanocna – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 13 maja – 7. Niedziela Wielkanocna – ogłoszenia

1. Dzisiaj jest 7 NIEDZIELA WIELKANOCNA – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO.
  2. Dzisiaj o godz. 20.30 będzie procesja ku czci Matki Bożej Fatimskiej połączona z nabożeństwem majowym. Na procesję przynosimy świece. Nie będzie nabożeństwa majowego o godz. 17.30.
  3. Dzisiaj dzieci klas trzecich SP nr 16 przystępują do I Komunii Świętej. Od jutra te dzieci będą miały Biały Tydzień. Codziennie o godz. 18.00 Msza św. i nabożeństwo majowe. W przyszłą niedzielę, 20 maja, Pierwsza Komunia Święta dzieci klas trzecich SP nr 12 i dzieci uczących się w innych szkołach. W sobotę, 20 maja o godz. 9.00 i 10.00 spowiedź tych dzieci i ich rodzin.
  4. Rocznica pierwszej Komunii Św. będzie 27 maja na Mszy św. o godz. 10.30.
  5. Trwa nowenna przed zesłaniem Ducha Świętego.
  6. 14 maja – poniedziałek – Święto św. Macieja, Apostoła.
  7. 15 maja – wtorek – o godz. 18.00 Msza św. za ś.p. Ks. Prałata Stefana Girstuna.
  8. 16 maja – środa – Święto św. Andrzeja Boboli, Kaplana, Męczennika, Patrona Polski.
  9. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30 połączona z nabożeństwem majowym.
  10. Nabożeństwo majowe w dni powszednie dla wszystkich o godz. 18.30, w soboty o godz. 18.45, w niedziele i święta o godz. 17.30; dla młodzieży od poniedziałku do piątku włącznie o godz. 19.30. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
  11. Festyn rodzinny odbędzie się 26 maja br. w sobotę od godz. 13.00
  12. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła oraz za dzisiejsze ofiary na budowę kościoła złożone na tacę. Dziękujemy za makulaturę i nakrętki. Dziękujemy Panom: Józefowi Wróblewskiemu, Władysławowi Osmólskiemu, Robertowi Druć za pracę przy deskach. Gwoździe zostały z desek usunięte.