12 listopada – 32. Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 12 listopada – 32. Niedziela zwykła – ogłoszenia

1. Dzisiaj 32 NIEDZIELA ZWYKŁA – Wypominki – modlitwy za zmarłych o godz. 17.00.
  2. UROCZYSTOŚĆ NMP OSTROBRAMSKIEJ, MATKI MIŁOSIERDZIA, GŁÓWNEJ PATRONKI ARCHIDIECEZJI BIAŁOSTOCKIEJ. Uroczysta Msza św. w Katedrze o godz. 18.00.
  3. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
  4. 17.11 – piątek – Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej.
  5. 18.11 – sobota – Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, Dziewicy i Męczennicy, Patronki Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Ruchu Czystych Serc.
  6. Wypominki – modlitwy za zmarłych codziennie od godz. 17.00.
  7. 15.11 – środa – Msza św. za śp. Ks. Prałata Stefana Girstuna o godz. 18.00.
  8. W przyszłą niedzielę, 19 listopada, po Mszy św. o godz. 14.00 odbędzie się koncert patriotyczny w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 12. Serdecznie zapraszamy.
  9. Jest czasopismo diecezjalne: „Drogi Miłosierdzia” na listopad i „Gość Niedzielny”. Można nabyć przed kościołem.
  10. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła złożone dzisiaj na tacę. Serdeczne Bóg zapłać! Dziękujemy za makulaturę i nakrętki.
  11. Rodzina państwa Beaty i Zbigniewa Salnik ofiarowała do kościoła: gong, dwa dzwonki, trybularz, łódkę i patenę. Bardzo serdecznie dziękujemy. Niech Pan Bóg obdarzy całą rodzinę swym błogosławieństwem. Serdeczne Bóg zapłać.
  12. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na Kościół prześladowany.