11 listopada – 32. Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 11 listopada – 32. Niedziela zwykła – ogłoszenia

1. Dzisiaj 32 NIEDZIELA ZWYKŁA – ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI. Msza św. w int. Ojczyzny o godz. 12.00Po Mszy św patriotyczny w wykonaniu naszego chóru parafialnego. koncert. Wypominki – modlitwy za zmarłych o godz. 17.00.
  2. 16.11 – piątek – UROCZYSTOŚĆ NMP OSTROBRAMSKIEJ,MATKI MIŁOSIERDZIA, GŁÓWNEJ PATRONKI ARCHIDIECEZJI BIAŁOSTOCKIEJ.Uroczysta Msza św. w Katedrze o godz. 18.00Zracji uroczystości w najbliższy piątek nie ma postu. Można spożywać potrawy mięsne.
  3. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzinw środę o godz. 18.30.
  4. Wypominki – modlitwy za zmarłych codziennie od godz. 17.00
  5. 15.11 – czwartek – Msza św. za ś.p. Ks. Prałata Stefana Girstuna o godz. 18.00.
  6. Z okazji obchodów Stulecia odzyskania niepodległości w najbliższy piątek 16 listopada o godz. 18.30odbędzie wieczór patriotyczny przygotowany przez dziecięcą i młodzieżową scholę „Niebo” Serdecznie zapraszamy do wspólnego śpiewania najpiękniejszych pieśni patriotycznych przeplatanych poezją.
  7. W przyszłą niedzielę 18 listopada ks. Tomasz zaprasza wszystkich ministrantów i rodziców na spotkanie po Mszy św. o godz. 14.00w Sali na plebanii.
  8. Spotkanie formacyjne zelatorów oraz członków kół Żywego Różańca Archidiecezji Białostockiej odbędzie się w Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Matki Miłosierdzia, 16 listopada br. o godz. 16.00w sali przy katedrze.  Po spotkaniu, o godz. 17.15wspólna modlitwa różańcowa w katedrze, a o godz. 18.00Msza Święta pod przewodnictwem Arcybiskupa Tadeusza Wojdy Metropolity Białostockiego.
  9. Ośrodek Informacji o Zagrożeniach Duchowych BARKA zaprasza na konferencję „JOGA to nie droga do BOGA”, którą wygłosi s. Michaela Pawlik OP.Konferencja odbędzie się 18 listopada 2018 r. o godz. 15:00w Katedrze Białostockiej.
  10. Jest czasopismo diecezjalne: „Drogi Miłosierdzia” na listopad i „Gość Niedzielny” Można nabyć przed kościołem.
  11. Jutro kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  12. Dziękuję za ofiary na budowę kościoła złożone w ciągu tygodnia i za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na budowę kościoła. Serdeczne Bóg zapłać!! Dziękuję za makulaturę i nakrętki.